8 důvodů proč je virtuální prohlídka pro Vaši RK tak důležitá
   Internet, který přinesl realitním kancelářím efektivní nástroj, jak oslovit tisíce zákazníku v pohodlí jejich domova, již využívá převážná většina Vaší konkurence. A to velmi úspěšně. Vaše konkurence ale neví, že se na trhu objevil nástroj, který změní úhel pohledu na obchodování s nemovitostmi jednou provždy. Vy teď máte jedinečnou příležitost připojit se k této revoluci a nabídnout svým klientům něco víc... Virtuální prohlídku nemovitosti.

...78% lidí, kteří hledají svůj nový domov na internetu, říká, že nejdůležitější jsou při jejich výběru fotografie. V těsném závěsu následuje precizní popis a profesionálně zpracovaná virtuální prohlídka nemovitosti . (2000 National Association of Realtors Profile of Home Buyers and Sellers Survey). Proto potřeba realitních kanceláří a makléřů využít tyto fakta ve svůj prospěch a odlišit se tak od konkurence nebyla ještě nikdy více aktuálnější.
    Nemovitosti chtivý klienti mají rádi virtuální prohlídky, protože jim nabízí okamžitý a účinný způsob, jak eliminovat nemovitosti, které se jim nelíbí. Mohou si tak snadno vybrat nemovitosti, které si prohlídnou osobně. Pro makléře to znamená, že jim odpadne spousta “zbytečných” prohlídek a získají tak mnohem více opravdových zájemců o jejich nabídku. A co víc, pro majitele nemovitosti není proces prodeje natolik invazivní. Virtuální prohlídka nemovitosti jim pomůže se zachováním jejich soukromí během prodeje.

 
    Virtuální prohlídka Vám přináší zcela nový nástroj, jak prezentovat Vaši realitní kancelář a co nejvíce přiblížit Vaši nabídku zájemcům. Virtuální prohlídka nemovitostí v zahraničí již neodmyslitelně patří k silným prodejním nástrojům v obchodě s realitami. V dnešní době už zájemci závisí na on-line vyhledávání nemovitostí ještě předtím, než si přijedou prohlídnout nemovitost osobně. Proto přidáním virtuálních prohlídek k většině Vašich nabídek pomůže upoutat pozornost potenciálních zájemců právě na Vaši realitní kancelář.

 
...Virtuální prohlídka dá zájemcům skutečný pocit jako by v dané nemovitosti už  jednou byli. Mnoho klientů uvádí, že tento pocit je klíčový při získávání jejich důvěry a následně při jejich rozhodnutí kontaktovat realitní kancelář, což povede k rychlému a výhodnému prodeji nebo pronájmu nemovitosti.

 

    Virtuální prohlídka je senzační, jednoduchý a cenově dostupný nástroj, který Vám umožní předvést Vašim klientům nemovitosti ve stylu opravdových profesionálů. Zvýší Vám počet reálných zájemců, kteří přijedou na finální prohlídky Vašich nemovitostí. Pokud hledáte právě to, virtuální prohlídka je správným řešením pro Vaši kancelář. Dokažte Vašim klientům, že jste profesionálové, kteří to doopravdy umí.  Jak vzniká virtuální prohlídka?

    Zmínka perspektivnímu klientovi o tom, že vytvoříte virtuální prohlídku jeho nemovitosti ihned při nabírání, je silný podnět k tomu, aby si zvolil právě Vás. Realizace virtuálních prohlídek u většiny Vašich nabídek dokazuje potenciálním klientům, že jdete dále, než Vaše konkurence, která zveřejňuje jen málo kvalitní fotografie nebo je dokonce nezveřejňuje vůbec. Zákazníci, kteří hledají realitní kancelář, se nejčastěji obrací na někoho, kdo dělá co nejvíc pro úspěšnou transakci, To v současné době nepochybně zahrnuje i realizaci virtuální prohlídky jejich nemovitostí.
    Je dobře známý fakt, že počet zájemců, kteří si vybírají nemovitost pomocí intrenetu, je na neustálém vzestupu. Podle americké Asociace Realitních Kanceláří se jen za minulý rok zvýšil počet lidí nakupujícíh nemovitost pomocí internetu o 37%, což je 18-ti násobný nárůst v posledních čtyřech letech.TOPlist