Články - Lepší je se spolehnout na realitní kancelář než brát odpovědnost na sebe


Lepší je se spolehnout na realitní kancelář než brát odpovědnost na sebe

19.10.2011

Když prodáváme nebo kupujeme nemovitost, tak to, co nás nejvíce zajímá, je právě cena. Chceme prodávat za maximální možnou cenu a zároveň nakupovat za co nejméně.

Lepší je se spolehnout na realitní kancelář než brát odpovědnost na sebe

Když prodáváme nebo kupujeme nemovitost, tak to, co nás nejvíce zajímá, je právě cena. Chceme prodávat za maximální možnou cenu a zároveň nakupovat za co nejméně. Bohužel však nežijeme v ideálním světě a snaha, co nejvíc ušetřit a prodávat za maximum, často dopadá špatně. Zvlášť pokud jsme na to sami. V případě, že se nepohybujete běžně v právnickém prostředí, nejste ani stavařem a ekonomem, obraťte se raději na realitní kancelář.

Realitky vám ušetří čas i peníze

Jediné, co si od vás bere realitní kancelář, je provize za vykonaný obchod. To je jen maličkost v porovnání s tím, co pro vás realitky udělají za dobu spolupráce. Realitní kancelář pro vás sežene tu nejlepší aktuální cenu na trhu a zároveň to dokáže udělat rychle.

Namísto toho, abyste sami prohledávali realitní server a jezdili se osobně setkat se zájemci nebo prodejci nemovitostí, můžete z pohodlí domova pouze dohlížet na svého makléře, radit se s ním a všechno vyřizování nechat na něm.

Nejlepší je spoléhat se na realitní kancelář s dlouholetou zkušeností na trhu s nemovitostmi. Jednou takovou je právě společnost Home Sweet Home, která se pohybuje na pražském trhu nemovitostí už 10 let. Home Sweet Home patří mezi realitky, které pomáhají v oblasti pronájmů – dlouhodobých i krátkodobých – a při prodeji nemovitostí či pronájmu nebytových prostor.

Realitní kancelář Home Sweet Home nabízí profesionální tým makléřů, kteří mluví česky, anglicky, někteří dokonce španělsky, francouzsky, italsky nebo portugalsky. Pokud si chcete koupit nemovitost k pronájmu, Home Sweet Home vám zajistí velmi rychlý profit z investice. Ihned po koupi bude vaše nemovitost pronajatá.

Nakupování a prodej skrze realitní server není tak účinné a rychlé jako přímá spolupráce s realitkou. Realitky totiž umí své řemeslo!

TOPlist