Rodinný dům se sportovním areálem 30 km od Prahy s vlastní fotovoltaickou elektrárnou

prohlédnout
Rodinný dům se sportovním areálem 30 km od Prahy s vlastní fotovoltaickou elektrárnou

Ostatní fotografie

prohlédnout

Realitní kancelář

AZ INVESTMENT s.r.o AZ INVESTMENT s.r.o
Moskevská 3336
Most 43401
info@azinvestment.cz
www.azinvestment.cz
tel.:

Makléř, který se Vám bude věnovat

Miroslav Pulda
tel.: 773 62 69 14
mpulda@azinvestment.cz

Lokalita: Ledce, Středočeský
Cena: 14.700.000 Kč/ objekt
Č. nabídky: A10091
Stav nabídky: aktivní
Typ vložení: Prodej
Datum vložení: 15.07.2011     Datum poslední změny: 15.11.2011

Popis:


Nemovitosti se nacházejí v obci Ledce, mezi Kladnem a Slaným.

Celková výměra komplexu je 4 123 m2. RD je ve svahovitém terénu, společně s restaurací, která se nachází naproti domu. Pod svahem se nachází rovinatý pozemek, který končí potokem a vodní nádrží s rybami. Na tomto pozemku se nachází sportovní areál se dvěma antukovými tenisovými kurty, které dodala firma firma Schmid (z referencí této společnosti: realizace výcvikového antukového centra pro olympiádu 2008 PEKING-CHINA;Prezidenský tenisový dvorec-LÁNY; 1 ČLTK OSTROV ŠTVANICE: rekonstrukce areálu PRAG- OPEN a 4 nové dvorce; HAMR SPORT - Záběhlice, jeden z největších areálů v ČR, 19 kurtů; Ambasáda USA v Praze ), dále navazuje zděná technická budova s plynovým kotlem Jinova MTP 60 KW, úložným prostorem pro veškeré tenisové vybavení a dále rozvodnou skříní, to vše pro obsluhu a vytápění kryté haly zn. TECHTEX, která slouží k provozu kurtů v zimním období. Vedle této budovy je zázemí se šatnami, dvěma sprchovými kouty a wc. Celý pozemek vč. kurtů je napojen na samozavlažovací systém z vlastního vodního zdroje.Na tomto rovinatém pozemku je zatravněná plocha, která slouží pro další vyžití, nachází se zde stůl pro stolní tenis, ruské kuželky, dětský koutek, gril, udírna, ohniště s posezením a možnost rybaření.

Přístup na pozemek a k domu je z hlavní silnice, skrze elektronicky ovládaná vrata, za kterými se nachází vlevo restaurace s vnitřní kapacitou 30 míst k sezení a s terasou pro 16 osob, vpravo dvoupodlažní RD, za kterým se nachází zahrada s ovocnými stromy.

Rodinný dům:
Po vstupu do horního patra je chodba ze které je přístup do všech obytných i technických místností. Po pravé straně je šatní místnost přes kterou se vchází do ložnice, jejíž součástí je zároveň pracovna, dále je zde připravena místnost pro další koupelnu. Vedle šatny se nachází technická místnost sloužící jako prádelna a sušárna. Po levé straně chodby je umístěna koupelna společně s dalšími dvěmi dětskými pokoji. V koupelně je rohová vana, wc a dvojumyvadlo, vše zn. Siko. Hlavní a největší místností je obývací pokoj spolu s kuchyní. Obývací pokoj má plovoucí podlahu, francouzká okna. V kuchyni je keramická dlažba, kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. Vedle kuchyně je další technická místnost s plynovým kotlem, která může zároveň sloužit k uskladnění potravin. Z obývacího pokoje je přístup do jednoho z dětských pokojů. Vytápění domu je plynovým kotlem v kombinaci s podlahovým vytápěním.
Dolní patro je rozestavěný prostor, ktery nabízí možnost dokončení jako další bytovou jednotku, nebo sportovní a relaxační centrum (wellness), všechny rozvody jsou připraveny. Celý dům je osazen plastovými okny s imitací dřeva.

Dům je osazen vlastní fotovoltaickou elektrárnou s garantovaným odběrem do distribuční sítě až do roku 2030, což zaručuje garantovanou návratnost investice ve výši cca. 6 000 000,- Kč.

Restaurace je zařízena vlastním vybavením, pouze výčepní pípa je majetkem Plzeňského pivovaru a chladící vitrína je společnosti Coca Cola, avšak tyto zařízení nejsou vázány smlouvou o povinném odběru. Je zde barový pult s výčepní pípou, tlakovým kávovarem, stoly a židlemi. Místnost je rozdělena na dva celky, dále má vlastní wc a je klimatizována. Ve spodní části se nachází sklad a další šatna se dvěma sprchovými kouty a wc. Z restaurace lze dálkově ovládat vytápění a osvětlení tenisové haly, i zavlažování.

Jedná se o skvělou investiční příležitost vzhledem ke všem možnostem využití celého objektu.

Další informace:

Konstrukce budovy: cihlová
Zařízení nábytkem: částečně zařízeno
Zastavěná plocha: 350m2
Užitná plocha: 4123m2
Plocha pozemku: 4123m2

Dotaz k nabídce: A10091

   


 
TOPlist