Jak vzniká virtuální prohlídka


jak vznika virtualni prohlidka
Příprava interiéru na virtuální prohlídku

Příprava interiéru na virtuální prohlídku

...Každá nemovitost se před samotnou realizací virtuální prohlídky, musí uvést do vyhovujícího stavu. Běžně postačí dobrý úklid interiéru a odstranění přebytečného nábytku, který by ve virtuální prohlídce kazil celkový dojem z místosti. Velká část nemovitostí vypadá dobře, pokud působí vzdušným a prostorným dojmem.Více informací najdete v našem článku 

Home Staging- vylepšení dojmu z Vaší nemovitosti


Technika potřebná na virtuální prohlídku

Virtuální prohlídka a její realizace

...Samotná realizace virtuální prohlídky je celkem rychlý proces, který však vyžaduje zkušenosti. Čas potřebný na nafocení virtuální prohlídky o čtyřech místnostech běžně zabere cca 20-25 minut. Nejlepší podmínky na realizaci virtuální prohlídky jsou přes den s dostatkem slunečního světla. Fotograf pak v závislosti na používané technologii udělá 2 až 6 fotografií v každé realizované místnosti. Tento materiál se pak použije jako základ pro vytvoření interaktivní virtuální prohlídky.

Máte zájem o technické podrobnosti? Napište nám.


Počítač a virtuální prohlídky

Software a virtuální prohlídky

...Tento krok je nejdůležitější a nejnáročnější v celém procesu výroby virtuální prohlídky. Proces nazývaný “Immersive Imaging” vyžaduje až několik různých speciálních počítačových programů, které převedou získané fotografie do sférické podoby. Tyto data se pak za pomoci dalších programů upraví do konečné podoby virtuální prohlídky.

marketing virtuální prohlídkyReklama a virtuální prohlídky

...Hotová virtuální prohlídka se exportuje na požadované médium, ať už se jedná o internetové stránky, multimediální CD či jiné. Pak už nic nebrání tomu, aby si návštěvník v pohodlí svého domova prohlížel nejrůznější virtuální prohlídky. Nejvíce se používají při obchodu s realitami, kde jsou velkou přidanou hodnotou pro klienty a realitní kanceláře. Dále jsou virtuální prohlídky oblíbeným nástrojem prezentace hotelů a turistických destinací.


Objednávka virtuální prohlídky | Služby | Napište námTOPlist